Domov

SLUŽBY ZARIADENIA FUNNY KIDS ACADEMY

MONIKA KUPCOVÁ - MAJITEĽKA FUNNY KIDS ACADEMY

monikakupcova

CERTIFIKÁTY

certifikat-mont-w

Hľadáte krátkodobé opatrovanie ?
Využite služby nášho Montessori klubu Múdre Sovičky.

Pre deti od 22 mesiacov – 3 rokov
2 krát alebo 4 krát týždenne
Od 9:00 -11:30 hodiny

Novinky

Klub malý génius

Klub malý génius

Pre všetky zvedavé deti od 3-6 rokov.  Na deti čaká krásne montessori prostredie, množstvo zážitkov...

Čítať ďalej
Prijímame deti na šk.r. 2019/20

Prijímame deti na šk.r. 2019/20

    Nepremeškajte príležitosť zapísať Vaše dieťatko do našich jasličiek. Prijímame prihlášky na...

Čítať ďalej
Kurzy angličtiny pre deti od 22 mesiacov

Kurzy angličtiny pre deti od 22 mesiacov

Chcete prihlásiť svoje dieťa na kurz angličtiny? Vyberte si z našej ponuky kurzov a využite nezáväzný...

Čítať ďalej
Všetky novinky

Spokojní klienti

Ďakujeme Vám, pani Kupcová za starostlivosť o našu dcéru. Prajeme Vám veľa pracovných aj súkromných úspechov.

Rodina Kulčárová

My sme boli maximálne spokojní. a Linduška spomína na škôlku často a len v dobrom. Prajeme Vám veľa šťastia a veľa nových škôlkarov.

Pani Gogová

Toto súkromné zariadenie som pre svoju dcéru vybrala preto, lebo poskytujú vysokú úroveň starostlivosti a vzdelávania. Triedy sú pekné a útulné, detičky majú k dispozícii aj veľkú záhradu. Učiteľky sú veľmi príjemné a milé a deťom sa venujú na maximum. Každý deň s nimi niečo tvoria, vyrábajú a vymýšľajú pre nich rôzne aktivity.

Pre moju dcérku je nezabudnuteľný zážitok návšteva napr. divadla, alebo keď p.riaditeľka zariadi nejaké predstavenie priamo v škôlke (napr. prišli sokoliari, záchranársky pes, koč s koňmi…). Ešte dlho sa z toho raduje a každému rozpráva čo robili v škôlke. Som rada že môžeme navštevovať túto škôlku, o moje dieťa je tu dobre postarané, vždy sa sem teší, je tu spokojná a to je pre mňa veľmi dôležité.

Pani Višňovcová

Váž. pani Kupcová, prikladám názor rodiča. Ťažko sa mi hodnotí vývoj mojej dcérky, nakoľko k Vám chodí len chvíľu. Viem však, že predvčerom prišla z jaslí a celá natešená mi rozprávala „mama, hop hop…“ celé popoludnie….. Z toho usudzujem, že to „hopkanie“ čo robila cez deň ju asi veľmi bavilo a mňa to teší, že sa od Vás vracia s úsmevom… raz mi snáď porozpráva z čoho sa tak tešila . Čo sa týka mňa, moc oceňujem videá a fotky, ktoré dávate zdieľať. Takto vidím čo robí cez deň a mám pocit, že mi v podobe momentiek nič neujde.

Pani Sumeráková E.

Milá pani Kupcová.
Dnes je tomu rok, čo náš drobec navštevuje Vašu krásnu škôlku. Škôlku sme starostlivo vyberali, pretože sme chceli pre malého to najlepšie. Funny kids academy sme si zvolili preto, lebo sa nám páčil areál, ktorý je pre detičky k dispozícii a pri prvej návšteve Vašich priestorov sa nám venoval usmievavý personál škôlky.
Náš drobec od nástupu do škôlky napredoval a dnes je z neho 3 ročný chlapec, s ktorým sa dá rozumne porozprávať. V kolektíve detí sa aj najmenší oveľa rýchlejšie zapájajú do aktivít, ktoré pre nich starostlivo pripravujete. Výtvory, ktoré nosil domov, zodpovedne pripínal magnetkami na chladničku :o) Chceme Vám aj Vašim pani učiteľkám poďakovať za starostlivosť, ktorú ste nášmu drobcovi venovali. Želáme Vám, aby sa Vám vo Vašej práci darilo a aby ste boli obklopená skvelými učiteľkami, pretože práve tie sú srdcom Vašej škôlky.

S úctou Píšová

Pani Píšová
Viac referencií